Циклові комісії

Предметно-циклова комісія

Загальноосвітніх та фізико-математичних дисциплін   

 

Голова комісіїї - Чубач Н.І.

                        Москвіна О.В.

                        Іванова О.В.

                        Весельєва М.Ю.

                        Татарінцева В.В.

                        Реброва О.В.

                        Ремига О.О

                        Кузик Н.В.

Предметно-циклова комісія

Гуманітарних та соціаль-економічних дисциплін

 

Голова комісіїї - Жукова Л.В.

                        Абкевич О.Ф.

                        Герцик Я.В. (Натахіна І.О.)

                        Коноваленко А.В.

                        Вінницька А.А.

                        Сілантьєв О.В.

                        Симоненко Л.В.

                        Хоменко Є.В.

                        Тесленко О.А.

                        Канторович О.В.

                        Серпецька І.В.

                        Ткаліч Т.П.

 

Предметно-циклова комісія

Фізичного виховання та фізичної культури

   

Голова комісіїї - Лазько В.В.

                        Лисенко О.Д.

                        Черноіваненко О.О.

                        Лозовий Ю.В.

                        Кірнос С.В.

Предметно-циклова комісія

Автомобільний транспорт та Інженерна механіка    

 

Голова комісіїї - Пурдік В.І.

                        Гетьман А.О.

                        Кожуховський Р.В.

                        Кононов С.І.

                        Коренкова Л.В.

                        Кутасевич І.В.

                        Лаврік О.Г.

                        Насіковська Л.П.

                        Пурдік А.П.

                        Ремига О.І.

                        Саричева Л.М.

                        Степанченков В.О

 

Предметно-циклова комісія

Будівництво І

   

Голова комісіїї - Петрочук Л.М.

                        Камєнєв О.С.

                        Кузнецова Н.П.

                        Трипольський К.І.

                        Коваленко В.Г.

                        Кузнецова Ю.О.

                        Круглік О.М.

                        Міхова А.К.

                        Морозов П.М.

                        Наливайко Л.Є.

                        Капля С.В.

                        Скуратовська Т.В.

                        Єрьоменко А.О.

                        Зачепило Т.М.

                        Саричева Л.М.

                        Степанченков В.О

Предметно-циклова комісія

Будівництво ІІ

         

Голова комісіїї - Свиридова О.В.

                        Ошур Н.В.

                        Чистікова М.В.

                        Сердюк Л.С.

                        Віннік С.П.

                        Риболовлєва В.В.