Запорізький будівельний фаховий коледж запрошує!!!

 

ВСТУП- 2024 Запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів  на День відкритих дверей!


     Де:        онлайн, Google Meet
    Коли:     02 грудня, початок об 11:00.

     

             Реєстрація на День відкритих дверей Запорізького будівельного фахового коледжу 

 

   

    Чому варто прийти?
   

Дізнаєтесь про наші спеціальності:

  • Будівництво,

  • Галузеве машинобудування,

  • Автомобільний транспорт,

  • Теплоенергетика,

  • Дизайн,

  • Геодезія.

    Ознайомитесь із життям коледжу та перевагами навчання.
    Буде про вступ, про бюджетне навчання та ще багато важливого.
    Професійні викладачі  готові розповісти вам все, що вас цікавить!
    Запорізький будівельний фаховий коледж - тут відкриваються двері ваших можливостей! 
    Подробиці у телеграм-каналі

 

 

29 листопада 20223 року о 1400 відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки фахових коледжів Запорізької області з використанням сервісу Google Meet.

Модератором заходу став Запорізький будівельний фаховий коледж.

8.11.2023 р. на кафедрі «Електричні машини» НУ «Запорізька Політехніка» за участю здобувачів освіти Запорізького будівельного фахового коледжу спеціальності 144 Теплоенергетика відбувся навчальний семінар від провайдера енергоефективних технологій компанії Danfoss.

6 листопада 2023 року здобувачі освіти Запорізького будівельного фахового коледжу спеціальності 144 Теплоенергетика зустрілись з керівником ТОВ «ВЕЛОН» Андрієм Барбашовим на тему «Енергоощадні вентильовані фасади»

 

Вітаємо переможців І етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходив 25.11.23 р. у  Запорізькому будівельному фаховому коледжі, Анну Лежибокову (БД1-22), Марину Лебідь (БД 1-23), Мілану Бевзелюк (Б1-23). Бажаємо дівчатам успіхів на обласному етапі конкурсу, творчих і цікавих завдань, у яких вони продемонструють здатність до критичного мислення, творчі здібності, належне володіння художнім словом та грамотність.  Натхнення, розуміння краси художнього слова та успіхів! Нехай у чесній боротьбі переможуть найсильніші!

11 листопада 2023 року 0 10.00 у Запорізь

у будівельному фаховому коледжі стартував І етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який сприяє піднесенню престижу української мови серед молоді, вихованню поваги і пошани до рідного слова

 ком

Студенти коледжу прийняли участь у ІІІ (обласний) етапі Спортивних Ігор України з шахів серед здобувачів освіти фахової передвищоїї освіти.

У Запорізькому будівельному фаховому коледжі пройшов  флешмоб до Дня української писемності і мови, який у цьому році Україна відзначає 27 жовтня.  Здобувачі освіти І і ІІ курсу написали найважливіші слова українською, які йдуть від серця, вселяють віру у перемогу, надихають на творчу працю заради мирного майбутнього.

Для отримання оперативної інформації щодо вступу приєдуйтесь до на нашої спільноти у телеграм-каналі ВСТУП -2024

Реєстрація на День відкритих дверей Запорізького будівельного фахового коледжу 

                    

До уваги працівників коледжу та здобувачів освіти! Українське Радіо запрошує всіх українців і тих, хто знає або тільки вивчає українську мову, долучитися до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який відбудеться у День української писемності та мови — 27 жовтня.  Цьогоріч Радіодиктант називатиметься "Дороги України". Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі "Довбуш" Олексій Гнатковський. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Особливо важливо зараз об`єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях. Закликаємо долучитися до Радіодиктанту всіх, хто може знайти безпечне місце і написати разом із тисячами людей по всьому світу Радіодиктант національної єдності-2023. Суспільне Мовлення запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Отже, для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2023 27 жовтня об 11:00 за київським часом увімкніть зручний для вас майданчик трансляції:

Радіодиктант можна слухати на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура;
дивитися в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
на ютуб-каналі ;
на фейсбук-сторінках Суспільного.

  

 

День знань 2023 року!

  

Якщо ти амбітний, креативний та хочеш реалізувати себе у сфері механіки чи будівництва, то Запорізький будівельний фаховий коледж саме для тебе!
Ми живемо у час, коли слід потурбуватися про свою країну та зробити все для її відновлення. Віримо, що ти небайдужий до майбутнього своєї держави та саме ти докладеш зусилля для її процвітання.
Саме тому запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів  на День відкритих дверей. Ми впевнені, що саме наш коледж дасть тобі змогу реалізуватися якнайкраще у майбутньому, і допоможе тобі у цьому професійний та дружній колектив педагогів коледжу.
Саме будівельники та механіки відбудують нашу Україну! Разом до Перемоги!

 

 

 

      Міністерство освіти і науки України
        Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Дізнайтесь, як захистити себе

від шахрайства та примусової праці